Mobile

Full Moon Romance

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Full Moon Romance

Darmowa Gra Hazardowa Full Moon Romance OnlineFull Moon Romance, maszyna do gry, jest najlepszą grą hazardową, którą możesz włączyć w poszukiwaniu niesamowitych wygranych. Motyw tej maszyny do gry jest o historii dwóch młodych kochanków, ale chować będzie ona niesamowity zwrot akcji, który ujawni się podczas wschodzącej na nocne niebo pełni księżyca.

Darmowa Gra Hazardowa Full Moon Romance Online

 

Ta maszyna do gry oferuje 5 bębnów i 15 wygrywających linii. Ta gra hazardowa posiada również wiele bonusów, a jednym z nich będzie bestia. Główni bohaterowie opowiadanej tutaj historii będą Rosie and Jack. Są oni ukochanymi i będą pojawiać się na bębnach tej maszyny. Będziesz mógł ich zobaczyć na zaparkowanym aucie, gdzie będą oni cierpliwie czekać na film, oraz pojawią się też na ekranie samego filmu.

Symbole gry

Para kochanków nie jest jakimś zwykłym symbolem, jest to symbol 3 w 1 dla którego na bębnach znajdą się 3 kafelki połączone ze sobą w pionowy sposób w celu stworzenia jednego, dużego symbolu w tej maszynie do gry. Rosie będzie mieć na sobie sukienkę z lat 50., fryzurę związaną w kucyki oraz przypominający kość naszyjnik na szyi. Jack ubrany jest w czerwoną i żółtą uniwersytecką kurtkę, a w rękach trzymać będzie kilka róż.

Ta maszyna do gry została ustawiona w wiktoriańskiej Anglii i oferuje ona 15 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Jednakże, wszystkie z wygrywających linii są stałe, więc będziesz musiał rozpocząć rozgrywkę ze wszystkimi naraz. Rose jest przepiękną damą dworu i będzie ona walczyć o zdobycie uznania dwóch mężczyzn. Lady Rose jest dzikim znakiem tej maszyny do gry i będziesz mógł znaleźć też ozdobną różę Tudorów, która będzie symbolem aktywującym darmowe obroty, jako że jest to bonusowy znak.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!