Mobile

Fruit Warp

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Fruit Warp

Darmowa Gra Hazardowa Fruit Warp OnlineMaszyna do gry Fruit Wrap jest animowaną grą hazardową o owocach, które latać będą dookoła używając tunelu czasowego. Dzięki temu przedstawieniu, będziesz mógł lepiej zrozumieć, że ta gra hazardowa nie jest tym samym typem jak inne gry, jakie mogłeś już zobaczyć. Jak to często bywa po wstępach, kiedy już rozpoczniesz rozgrywkę, zobaczysz, że wszystko w niej jest inne. Będziesz mógł zobaczyć rozbryzg stworzony z dziewięciu typów owoców, które uderzą w ekran, warto też wspomnieć, że ta gra nie posiada żadnych bębnów, a owoce nie są ustawione po kolei. Kiedy uda Ci się zdobyć jeden typ owoców na ekranie, aż do trzech, wtedy zdobędziesz wygraną. Jeśli uda Ci się zdobyć więcej owoców, wtedy będziesz mógł zdobyć jeszcze więcej nagród, jest tu również dużo możliwości wygrania wraz z oferowanym bonusem.

Darmowa Gra Hazardowa Fruit Warp Online

Ta maszyna do gry wygląda naprawdę oryginalnie i kiedy naciśniesz przycisk obrotu, wtedy zobaczysz pusty zielony ekran i właśnie wtedy zobaczysz tam dziewięć typów owoców, pojawią się one od razu na widoku, a mogą one wylądować losowo na ekranie gry. Do pewnego poziomu, całość może sprawić, że gracz będzie mógł poczuć się tak, jakby miał na sobie okulary 3D.

Jak grać?

Nie powinieneś spodziewać się zobaczyć żadnych bębnów ani wygrywających linii w tej maszynie do gry. Powinieneś wybrać swój zakład za każdy indywidualny obrót, a później grać razem z nim. Jest to możliwe, aby zmienić ustawienia tej gry hazardowej, a mianowicie można zmienić efekty dźwiękowe oraz głośność dźwięku gry. Ustawienia gry pozwolą Ci również na zmianę tempa gry, a także włączenie lub wyłączenie różnych dodatkowych opcji w rozgrywce. Ta maszyna do gry może być rozgrywana wyłącznie za pomocą przycisku spacji, a intro może zostać włączone lub wyłączone.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!