Mobile

Fruit Loops

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Fruit Loops

Darmowa Gra Hazardowa Fruit Loops OnlineMaszyna do gry Fruit Loops jest grą hazardową, stworzoną przez PlayPearls i opowiada ona o przeróżnych owocach. Są tutaj różne owoce takie jak cytryny, śliwki oraz papryki i każde z nich posiada swoją własną mimikę twarzy.

Darmowa Gra Hazardowa Fruit Loops Online

 

Ton tej maszyny jest utrzymany w zgodzie z główną grafiką. Tytuł gry, Fruit Loop, został przedstawiony przez miękkie czerwone litery na samym szczycie dwóch oraz pnie drzew po dwóch stronach ekranu, dzięki czemu wszystko utrzymane jest w odpowiedniej ramce. Jako że bębny są przezroczyste, będziesz mógł zobaczyć zielone wzgórza, wielką farmę oraz puchate chmury za nimi. Niektóre z postaci z tej gry hazardowej również będziesz mógł zobaczyć na ekranie, co oznacza, że będą to brokuły, jabłka oraz gruszki.

Arbuz oraz gruszka wyglądają jakby były w porządku, ale cytryna i winogrona już nie. Dziki znak w tej maszynie do gry to papryczka chili, w przeciwieństwie do regularnych symboli. Jest to prawdziwie wybuchowa ikona. Ta maszyna do gry posiada również meksykański kapelusz sombrero, ogniste płomienie oraz wielkie czerwone litery. Wszystkie z nich pasują do płonących symboli, które palić będą inne karty w oczekiwaniu na bonusowy znak. Bonusowy symbol jest daniem w którym znajdziesz mnóstwo owoców oraz dodany do nich krem.

Cechy gry

Kiedy rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie do gry, będziesz musiał pamiętać, że nie ma tutaj żadnej możliwości aby zmienić ilość 25 wygrywających linii w tej grze, jednak wygrasz w zależności od tego, jak dużo postawisz. Papryczka chili jest najwyżej opłacaną ikoną, zdobycie 5 z nich zapewni graczowi aż 30 kredytów. Wartość rankingu znajdziesz w 3 kolumnach.

No comments

Leave a Reply