Mobile

Fruit Blast

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Fruit Blast

Darmowa Gra Hazardowa Fruit Blast OnlineFruit Blast, maszyna do gry, jest jedną z najnowszych gier hazardowych i zamiast posiadać ona 5 bębnów, oferuje ona strukturę kratki 5×5. W tym momencie obserwatorzy będą w stanie znaleźć trzy lub nawet więcej pasujących do siebie kratek w ten sam sposób jak w grach takich jak Candy Crush oraz Bejeweled.

Darmowa Gra Hazardowa Fruit Blast Online

 

Nawet jeśli na samym początku w tej grze, ciężko będzie się nauczyć wszystkiego, jest to łatwe, aby ją w późniejszych etapach rozgrywki zrozumieć. System tej gry posiada sekwencję zwiększania poziomu i daje to graczom szansę na odblokowanie specjalnych cech w grze, oraz nowych postaci które pomogą im zdobyć na tej maszynie osiągnięcia i cieszyć się rozgrywką.

Tło tej maszyny do gry zawiera bar z owocowymi szejkami na rajskiej plaży. Ekran tej gry hazardowej został ustawiony w taki sposób, aby pokazywać całość otoczenia tego baru, oraz bardzo spokojnej przystani, którą można zauważyć przez zamglone okno. Na samym przodzie, gracze będą mogli znaleźć różne symbole które zawierają ananasy, arbuzy, winogrona, cytryny oraz wiśnie.

Jak grać?

Ta gra nie jest taka sama jak inne, typowe maszyny do gry. Gracze będą musieli wybrać wzory bloków, które posiadają różne owoce, aby zdobyć wygraną w tej grze. Ta gra nie oferuje opcji automatycznej rozgrywki, jako, że musisz klikać palcami i powinieneś również ciągle zwracać uwagę i wytężać umysł jeśli chcesz zmaksymalizować wygrane.

Możesz ustawić zakład z jakąkolwiek wartością chcesz. Minimalną wartością zakładu w tej grze jest 0.60, podczas gry maksymalna wartość to 100.00 monet. Kiedy gra już się rozpocznie, wtedy gracz będzie w stanie zdobyć pożądane wygrywające kombinacje z owocami, wtedy zdobędzie on nagrodę pieniężną i wygrywa on, kiedy będzie w stanie zdobyć 7 symboli tych samych owocków.

No comments

Leave a Reply