Mobile

Fortune Turtle

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Fortune Turtle

Darmowa Gra Hazardowa Fortune Turtle OnlineChciałbyś lekkie szturchnięcie w stronę fortuny? W takim razie ta maszyna do gry jest dla Ciebie idealnym wyborem. Fortune Turtle jest nowoczesną, darmową grą hazardową od deweloperów z Genesis Gaming. Łączymy tego dewelopera z wysokiej jakości grafiką. Wygląda na to, że zawsze będą nas zaskakiwać i oszałamiać swoimi wizualnie przyjemnymi tłami gier.

Symbole mają tendencję do ustawiania się niezależnie na swoich własnych miejscach, tworząc bębny. W tym przypadku na maszynie znajdziesz 5 bębnów i jest też wiele innych wygrywających linii. Właściwie, lepiej byłoby stwierdzić, że nie ma tutaj żadnych wygrywających linii – jako że wszystkie linie tutaj wypłacają. Znajdziesz aż 243 dróg do wygranych w tej maszynie. Więc niezależnie od tego, gdzie Twoje symbole się ustawią, będziesz mieć sporą szansę na zdobycie nagrody.

Darmowa Gra Hazardowa Fortune Turtle Online

 

Ta konkretna darmowa maszyna do gry bazuje na chińskiej mitologii. Według wierzeń chińskich, żółw symbolizuje długie życie, zdrowy styl życia oraz bezpieczeństwo we wszystkich aspektach życia. Oznacza to, że żółw jest całkiem szczęśliwym znakiem w tej maszynie. Ta gra hazardowa posiada bonusowe znaki oraz dzikie symbole. Jednakże, nie ma tutaj hazardowego znaku lub rund wypłat w tej maszynie do gry.

Jest to jedna z tych gier hazardowych, która da Ci efekt kaskadujących wygranych. Oznacza to, że kiedy wygrywająca kombinacja wypadnie na ekranie, pojawią się nowe znaki na bębnach i zapełnią miejsce. Tak samo jak w grze Tetris; jednakże, jest to trochę inne od reszty. Ogólnie, bonusy i cechy tej maszyny są całkiem świeże, oraz jej wizualne efekty. Wraz z trzema bonusowymi symbolami możesz aktywować 10 darmowych obrotów. Jeśli tylko użytkownikowi uda się zdobyć sześć monet, wtedy dostanie on dwa darmowe obroty, gdzie Twoje wygrane będą mnożone przez dwa.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!