Mobile

Fortune Cat

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Fortune Cat

Darmowa Gra Hazardowa Fortune Cat OnlineFortune Cat, maszyna do gry, bazuje na kotkach o których mówi się w motywie mistycznego Dalekiego Wschodu. Kiedy już otworzysz tą grę, będziesz mógł zobaczyć trzy duże koty i będą one ubrane w typowy strój z Dalekiego Wschodu. Jeśli przyjrzysz się bliżej, zobaczysz tutaj nawiązania do samego Buddy.

Darmowa Gra Hazardowa Fortune Cat Online

 

Kiedy będziesz kontynuować rozgrywkę, ten motyw będzie kontynuować, jednak Twój koci kompan będzie tylko jeden i będzie on siedział po lewej stronie ekranu gry hazardowej, gdzie będzie on trzymać szczęśliwy dzwonek w swojej łapce. Użycie kota nie powinno być tutaj traktowane jako żaden dziwny trik lub chwyt ponieważ jest to tradycyjna figura w kulturze japońskiej i ten kot znany jest pod nazwą Maneki-Neko, a podobno przynosi on wiele szczęścia.

Tło tej maszyny do gry pokazuje piękne kwitnące wiśnie podczas gdy bębny są ustawione w pięknej pagodzie z liliowym niebem oraz drzewami wiśni dookoła niej. Jest to wśród tych pięknych, krajobrazowych układów maszyny do gry, którego z pewnością szybko nie zapomnisz.

Muzyka w tle jest bardzo wschodnia i zaczyna ona rozbrzmiewać jak tylko rozpoczniesz rozgrywkę i będziesz obracać bębnami. Aby wygrać w tej grze, będziesz musiał dopasować do siebie trzy symbole razem z najwyżej opłacaną nagrodą, którą obrazuje baryłkowaty, złoty kot. Jeśli uda Ci się wykręcić trzy z nich, wtedy dostaniesz wygraną 200. Kot wraz z fioletową butelką jest drugą z najwartościowszych ikon tej gry. Inne symbole w tej maszynie do gry są mieszanką różnych mistycznych i tradycyjnych obrazków i jeśli uda Ci się dopasować trzy z nich, wtedy wygrane zaczną się od 1 aż do 75. Kot Fortuny jest tutaj dzikim znakiem, a bonusowym znakiem jest grubawy biały kot.

Maszyna do gry Fortune Cat posiada 8 wygrywających linii oraz 3 bębny.

No comments

Leave a Reply