Mobile

Five Tiger Generals

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Five Tiger Generals

Darmowa Gra Hazardowa Five Tiger Generals OnlineMaszyna do gry Five Tigers General jest grą hazardową bazującą na pięciu generałach, pięciu typach głównej nagrody oraz pięciu bębnach z 15 wygrywającymi liniami. Będziesz mógł doświadczyć niesamowitej atmosfery Five Tigers General kiedy rozpoczniesz rozgrywkę na stronie Playtech. Motyw w tej maszynie do gry jest związany z Chinami. Jest to jedna z najlepiej wyglądających maszyn i posiada ona protagonistę, który gotów jest na rozpoczęcie wojny.

Darmowa Gra Hazardowa Five Tiger Generals Online

 

Logo tej maszyny do gry stworzone jest z mandaryńskiego pisma i koloru czerwonego, a w tle będziesz mógł zobaczyć kolaż wykonany z kolorów szarych dla chińskich generałów. Są oni uzbrojeni i opancerzeni i każdy z nich pokazywać będzie swój miecz, jako że są oni zacięci. Pięciu generałów można zobaczyć w tle tej maszyny do gry i akompaniują im różne typy głównych wygranych, jakie zostały im przypisane. Wartość będzie zwiększać się, kiedy zwiększysz poziom zakładu.

Pomarańczowy generał wart jest 124 funty, fioletowy generał dawać będzie 280 funtów, niebieski generał gwarantuje aż 600, czerwony generał z kolei 1000 funtów, a zielony generał zapewniać będzie wygraną w wysokości aż 2000. Kiedy wartość zakładu zostanie ustawiona na najniższą, zielony generał wart będzie 200 funtów.

Cechy gry

Wartość monety waha się od 0.01 aż do 0.40. Aby aktywować funkcję automatycznej rozgrywki, powinieneś przytrzymać przycisk obrotu przez jakiś czas. Wygrywające linie są stałe, więc nie da się ich zmienić, a największy obrót kosztować będzie 6 dolarów. Nawet jeśli może to nie zapewnić dużych ilości pieniędzy, zdobycie głównej nagrody uczyni się bogatym.

Poza 5 generałami którzy będą walczyć o Twoją uwagę, ta maszyna do gry posiada również wartości z kart do gry.

 

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!