Mobile

Dwarven Gold Deluxe

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Dwarven Gold Deluxe

Darmowa Gra Hazardowa Dwarven Gold Deluxe OnlineKrasnoludy schowały bardzo wiele niesamowitych skarbów w ziemskich jelitach i wszystko co musisz zrobić, to odzyskać je. Ta maszyna do gry zaprasza użytkownika na tą niesamowitą, epicką przygodę w celu odzyskania złota i złotych nagród. Ta fantastyczna gra hazardowa posiada płynną grafikę, proste zasady z kilkoma różnymi drogami do wygranej z każdym obrotem. Zależy to w pełni od gracza, aby odnaleźć najlepszą z podanych dróg, żeby dostać się do głównej nagrody gry.

Darmowa Gra Hazardowa Dwarven Gold Deluxe Online

 

Ta gra została ulokowana w fantastycznym wszechświecie, gdzie błąkają się tajemnicze kreatury, które podróżują i mieszkają na powierzchni tej planety. Gra ta dzieje się w wiosce, która wypełniona jest po brzegi krasnoludami i gdzie zobaczysz kolorowe i urocze domki w kształcie grzybów w tle tej maszyny do gry. Nawet jeśli bębny ustawione są na przedzie maszyny, są one otoczone w ramce z roślinek i kwiatów.

Dwarven Gold Deluxe jest maszyną do gry z 5 bębnami oraz 25 stałymi wygrywającymi liniami. Celem graczy w tej grze jest zdobycie wygrywającej kombinacji na wygrywających liniach. Menu tej maszyny do gry pozwala graczom wybrać ilość monet, które chcą oni postawić na następny obrót, oraz wartość monety. Kiedy decyzja zostanie już podjęta, wtedy wszystko co musi zrobić gracz to kliknięcie przycisku obrotu i czekanie na pojawienie się symboli.

Ta gra posiada aż dwie grupy symboli. Klasyczne ikony są normalnymi znakami z kart do gry zaczynając od 10 kończąc na Asie. Symbole te są częste w tej grze, a wygrywająca kombinacja zaczyna się od 3, 4 oraz 5 identycznych symboli, które dają wygrane od 2 aż do 150 monet. Specjalnymi symbolami są 4 krasnoludy ze skrzynią skarbów. Pomogą Ci one wygrać między 20 aż do 1000 monet.

No comments

Leave a Reply