Mobile

Diamonds are Forever

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Diamonds are Forever

Darmowa Gra Hazardowa Diamonds are Forever OnlineDiamonds are Forever jest maszyną do gry, która wbija się w rynek klasycznych gier hazardowych. Ta gra bazuje na 3 bębnach i posiada ona limitowane bonusy. Ta gra jest połączeniem różnych motywów, a symbole diamentów znajdziesz w akompaniamencie takich klasycznych symboli jak siódemek. Idea fuzji jest zbyt powszechna. Gra ta bazuje na 3 bębnach oraz 3 wygrywających liniach, które zostały skonstruowane dobrze, jednak większość części jest przewidywalna.

Darmowa Gra Hazardowa Diamonds are Forever Online

 

Ta gra nie posiada nic nowego i innego od innych maszyn do gry. Gra ta jest podstawową grą i musisz aktywować jej 3 wygrywające linie oraz 3 bębny maszyny. Nazwa gry przychodzi z bonusową opcją, która działa jako dziki symbol razem z wypłatą aż do 30,000 dolarów. Ta gra posiada podstawowe gry, które wahają się od podstawowej 1 wygrywającej linii i dochodzi aż do 25 wygrywających linii, mega wypłacających gier.

Maszyna ta bazuje na motywie diamentów, jednak sam motyw nie będzie ciągnięty aż do samego końca. Te diamenty zostały połączone z tradycyjnymi symbolami w celu stworzenia bębnów gry. Tło przyciąga wzrok i jest atrakcyjne, ciemnoniebieskie, oraz kontrastuje z klasycznym białym wyglądem bębnów tej maszyny do gry. Grafika posiada trochę tradycyjnej strony, obrazki tej gry są bardzo ostre i świeże.

Bonusowymi dodatkami w tej grze jest niebieska ikona 7, która działa jako dziki znak. Niebieska siódemka jest również tym, co wypłaca największą nagrodę tej gry. Kiedy gracz zdoła zdobyć siódemkę, może ona zapełnić całe wygrywające linie siódemkami, aby zdobyć największą wygraną maszyny, lub może być ona zamiennikiem dla innych symboli i wypłaca ona trochę mniejszą sumę.

No comments

Leave a Reply