Mobile

Diamond Vapor

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Diamond Vapor

Darmowa Gra Hazardowa Diamond Vapor OnlineMaszyna do gry Diamond Vapor posiada 5 bębnów i 10 wygrywających linii. Jest to jedna z pierwszych maszyn do gry, która została stworzona używając ‘vapingu’ odkąd stał się on nowoczesnym trendem. Ta gra hazardowa posiada również najlepsze efekty wizualne. Ten automat do gry posiada hojne wygrane, darmowe obroty oraz zamienniki. Jeśli nie będziesz martwić się o zbyt wysokie ryzyko maszyny, w takim razie ta gra hazardowa jest idealna dla Ciebie.

Darmowa Gra Hazardowa Diamond Vapor Online

 

Niezależnie od tego, czy grasz korzystając z komputera lub urządzenia mobilnego, ten automat do gry będzie w stanie Cię zaskoczyć dzięki swojemu urzekającemu designowi wraz z parującymi animacjami. Kiedy weźmiesz pod uwagę zakłady, wtedy gracz jest w stanie postawić zakład 10 monet za każdą z linii i każda z nich może mieć wartość od 0.01 i więcej.

Ta maszyna do gry posiada również opcję ryzyka, jednak w tej grze hazardowej będziesz musiał zadecydować pomiędzy dwoma różnymi vaperami, którzy nazywają się Mike i Jack. Wygrasz, jeśli uda Ci się wybrać tego vapera, któremu uda się więcej nadymić w porównaniu do przeciwnika. Jeśli wygrasz, możesz kontynuować grę ryzyka aż do pięciu razy.

Bonusy i symbole

Maszyna do gry Diamond Vapor posiada 5 symboli które wypłacają mniejsze wygrane i wyglądają one jak e-liquidy, ale są też 4 wypłacające wysokie nagrody symbole, którymi są logo, vaporizer oraz postacie.

W przeciwieństwie do normalnych dzikich znaków, dziki symbol w tej maszynie do gry może zastąpić inne symbole oprócz bonusowego. Trzy lub więcej bonusowych znaków pomagają wygrać 2,000 monet, podczas gdy mogą one też aktywować bonus z 10 darmowymi obrotami. Jeśli nie jesteś w stanie wygrać nic w aktywowanej rozgrywce, będziesz mógł kontynuować aktywację tego samego bonusu tak długo, jak uda Ci się zdobywać 3 bonusowe znaki.

No comments

Leave a Reply