Mobile

Deep Sea

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Deep Sea

Darmowa Gra Hazardowa Deep Sea OnlineMaszyna do gry Deep Sea jest grą hazardową, która bazuje na zdenerwowanych rybach wraz z groźnymi rekinami, które znajdziesz w głębinach wody. Ten automat do gry został stworzony przez deweloperów z PlayPearls i oferuje on 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów.

Darmowa Gra Hazardowa Deep Sea Online

 

Kiedy rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie do gry, z pewnością od razu zwrócisz uwagę na dźwięki złożone z kilku dźwięków i ustawione są w ciągłą pętlę. Morze posiada delikatny kolor i jest to przepiękny, lekki niebieski kolor wraz z kilkoma bąbelkami, które unosić się będą w wielu miejscach. Znajdziesz tutaj ciemno niebieski koralowiec, który posiadać będzie też kolory zielone i żółte. Na samej górze, ta maszyna do gry posiada białe głowice oraz chętną do zabawy ośmiornice oraz rybę rozdymkę, które są tutaj, aby zaoferować Ci towarzystwo.

Bębny w tej grze hazardowej zostały stworzone za pomocą złośliwie wyglądających kreatur i są one na jasno niebieskim tle. Wyglądają one groźnie i ostro. Poza rekinami, innymi symbolami w tej maszynie do gry jest kapelusz kapitana, ryby oraz koło ratunkowe. Innymi są kotwica, rafa koralowa, ośmiornica oraz delfin. Bonusowy znak to żółta rozgwiazda. Dzikim symbolem jest zły rekin stworzony w stylu kreskówkowym.

Jest to łatwe, aby zmienić ustawienia w tej maszynie do gry. Zakład możesz postawić pomiędzy 0.1 aż do 4 dolarów. Nie będziesz mógł wybrać ilości wygrywających linii, jako że są one stałe i jest to coś w pewnym stopniu ograniczającego. Ta gra hazardowa nie posiada też opcji maksymalnego zakładu. Rekin jest najwyżej opłacanym symbolem. Za zdobycie 5 symboli, gracz zdobędzie 30 kredytów, za 4 znaki wygrana wychodzić będzie 10 kredytów i za trafienie 3 z nich, nagrodą jest 5 kredytów.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!