Mobile

Cupids Arrow Mobilots

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Cupids Arrow Mobilots

Darmowa Gra Hazardowa Cupids Arrow Mobilots OnlineMaszyna do gry Cupid’s Arrow posiada 30 wygrywających linii. Ta gra hazardowa bazuje na puchatych, białych chmurkach, czerwonych różach i czerwonych sercach. Ta maszyna do gry sama w sobie ustawiona jest na niebie i można tam zauważyć dominujący motyw.

Darmowa Gra Hazardowa Cupids Arrow Mobilots Online

 

Zobaczysz tutaj symbole, które będą spadać w tej grze hazardowej i będą one wyglądać tak, jakby spadały one prosto z nieba. Ta maszyna do gry została ustawiona wysoko w niebiosach i zobaczysz tutaj bardzo puchate, białe chmurki, które zostały rozrzucone po całym ekranie. Tytuł tej gry hazardowej znajdziesz u góry ekranu rozgrywki, a kontrole zostały ustawione u dołu ekranu.

Możesz znaleźć tutaj dwie różne wielkości monety, które dostępne są wraz z rozgrywką. Są to 0.10, oraz 0.20. Możesz rozpocząć tutaj rozgrywkę z 30 wygrywającymi liniami, więc możesz postawić zakład tylko aż do 6 kredytów. Maksymalną ilością automatycznych obrotów w tej maszynie do gry jest 20 obrotów.

Symbole gry

Symbole o wysokiej wartości w tej maszynie do gry są uskrzydlony chłopak, który trzyma czerwone serduszko, uskrzydlona dziewczyna, która trzyma czerwone serduszko, róża oraz serce. Niżej opłacanymi symbolami w tej maszynie do gry są symbole kart do gry i każdy z nich posiada swój własny kolor. Znajdziesz tutaj dziesiątkę, damę, króla, asa oraz waleta.

Znajdziesz też tutaj kilka innych symboli takie jak niebieski łuk, który działa tutaj jako dziki znak i może on zastąpić inne ikony z wyjątkiem bonusowych znaków. Bonusowy symbol to symbol Love, który stworzony został w pomarańczowym kolorze. Kolejny z bonusowych znaków to pozłacana strzała.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!