Mobile

Cupids Arrow Mobilots

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Cupids Arrow Mobilots

Darmowa Gra Hazardowa Cupids Arrow Mobilots OnlineMaszyna do gry Cupid’s Arrow posiada 30 wygrywających linii. Ta gra hazardowa bazuje na puchatych, białych chmurkach, czerwonych różach i czerwonych sercach. Ta maszyna do gry sama w sobie ustawiona jest na niebie i można tam zauważyć dominujący motyw.

Darmowa Gra Hazardowa Cupids Arrow Mobilots Online

 

Zobaczysz tutaj symbole, które będą spadać w tej grze hazardowej i będą one wyglądać tak, jakby spadały one prosto z nieba. Ta maszyna do gry została ustawiona wysoko w niebiosach i zobaczysz tutaj bardzo puchate, białe chmurki, które zostały rozrzucone po całym ekranie. Tytuł tej gry hazardowej znajdziesz u góry ekranu rozgrywki, a kontrole zostały ustawione u dołu ekranu.

Możesz znaleźć tutaj dwie różne wielkości monety, które dostępne są wraz z rozgrywką. Są to 0.10, oraz 0.20. Możesz rozpocząć tutaj rozgrywkę z 30 wygrywającymi liniami, więc możesz postawić zakład tylko aż do 6 kredytów. Maksymalną ilością automatycznych obrotów w tej maszynie do gry jest 20 obrotów.

Symbole gry

Symbole o wysokiej wartości w tej maszynie do gry są uskrzydlony chłopak, który trzyma czerwone serduszko, uskrzydlona dziewczyna, która trzyma czerwone serduszko, róża oraz serce. Niżej opłacanymi symbolami w tej maszynie do gry są symbole kart do gry i każdy z nich posiada swój własny kolor. Znajdziesz tutaj dziesiątkę, damę, króla, asa oraz waleta.

Znajdziesz też tutaj kilka innych symboli takie jak niebieski łuk, który działa tutaj jako dziki znak i może on zastąpić inne ikony z wyjątkiem bonusowych znaków. Bonusowy symbol to symbol Love, który stworzony został w pomarańczowym kolorze. Kolejny z bonusowych znaków to pozłacana strzała.

No comments

Leave a Reply