Mobile

Cracking Eggs

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Cracking Eggs

Darmowa Gra Hazardowa Cracking Eggs OnlineMaszyna do gry Crackin’s Eggs jest wideo grą hazardową za darmo z 5 bębnami. Jajka w tej maszynie do gry posiadają motyw wielkanocny, ale nie są one wypełnione słodkimi zabawkami, tylko konkretną, zimną kasą. Wygrane będą kalkulowane zaczynając od lewej strony i idąc do prawej, jednak z kilkoma wyjątkami.

Darmowa Gra Hazardowa Cracking Eggs Online

 

Gracz może wybrać ilość aktywnych wygrywających linii z jakimi chciałby rozpocząć rozgrywkę. Gracz może wybrać rozgrywkę tylko z jedną wygrywającą linią, podczas gry maksymalną ilością jest 30 wygrywających linii.

Maszyna do gry Crackin’s Eggs jest uroczą i drobną grą hazardową, której akcja dzieje się na transparentnym układzie 5×3, który położony jest na tle ogrodu. Można grać na tej maszynie do gry na komputerze, iPadzie, Androidzie i iPhonie.

To, jak wygląda ta maszyna do gry stanowczo różni się od innych gier hazardowych, które posiadają pięć bębnów. Kontrole w tej maszynie do gry zostały schowane do zakładki ustawień tak, aby nie przeszkadzać i nie są one ułożone u dołu ekrany gry. Poza układem na bębnach, gracz posiada też kilka przycisków dla ustawień oraz głównego menu.

Symbole gry

Symboli w tej maszynie do gry jest 12 i zawierają one aż trzy specjalne ikony. Wśród tych znaków, znajdziesz symbole z kart do gry, którymi są 10, A, K, Q oraz J. Wysoko opłacanymi znakami w tej maszynie do gry są jajka. Będziesz mógł zobaczyć takie jajka jak złote jajka, fioletowe jajka, czerwone jajka oraz białe jajka w kropki. Te, które są najniżej opłacanymi symbolami są niebieskie jajka, zielone jajka oraz białe wzorki. Żółty kurczak jest bonusowym symbolem; biały zajączek również jest bonusowym symbolem, podczas gdy koszyk wielkanocny jest dzikim znakiem.

No comments

Leave a Reply