Mobile

Clash of Queens

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Clash of Queens

Darmowa Gra Hazardowa Clash of Queens OnlineNic dobrego nie może się stać, kiedy na scenę wchodzą dwie królowe i obie chcą zasiąść na tronie. Tak, rozmawiamy tutaj o motywie rodem z Alicji w Krainie Czarów. Jest na rynku kilka różnych maszyn do gry, które bazują na tym motywie, jednak lubimy Genesis za ich podejście do grafiki. Posiada ona odpowiedni element zaskoczenia, a tło bardzo dobrze wpasowuje się w motyw.

Możesz na tej maszynie zobaczyć 5 bębnów oraz 25 wygrywających linii. Znajdziesz tutaj zwykłe symbole takie jak 9, 10, K, A itd., jednak symbole o wysokiej wartości to Biała Królowa, Czerwona Królowa, Humpty Dumpty oraz Dyludyludi i Dyludyludam. Jest tutaj gigantyczny przycisk spirali u dołu ekranu po prawej stronie – jest to przycisk obrotu. Lub możesz też skorzystać z opcji automatycznej rozgrywki i cieszyć się tą darmową grą hazardową, gdy bębny będą się obracać.

Darmowa Gra Hazardowa Clash of Queens Online

 

Tam gdzie jest Kraina Czarów, znajdzie się też miejsce na magię. Może to jest powodem, dla którego Genesis Gaming zdecydowało się dodać efekt paralaksy do tła maszyny. Oznacza to, że tło może poruszać się delikatnie w każdą stronę, niezależnie od bębnów gry. Ta cecha jest też widoczna w niektórych z gier od firmy Novomatic, jednak Genesis Gaming dodało tą cechę do gry, której tło jest naprawdę przyciągające wzrok. Wracając do aspektów gry, jest tutaj dostępny jeden oszałamiająco dobry bonus i jest on nazwany „Clash of Queens” czyli konflikt Królowych.

Jest to bonus w tej darmowej grze hazardowej, który aktywowany jest, jeśli uda Ci się zdobyć czerwoną lub białą królową na bębnach naprzeciwko. Oznacza to, że jeśli uda Ci się jedną z królowych zdobyć na pierwszym bębnie, wtedy druga królowa powinna znaleźć się na bębnie piątym. Musisz wybrać odpowiednią zwyciężczynię, aby wygrać w tej bitwie. Obie z królowych mogą Cię zaskoczyć.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!