Mobile

Clash Of Pirates

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Clash Of Pirates

Darmowa Gra Hazardowa Clash Of Pirates OnlinePiraci stali się naprawdę popularnym tematem w wielu różnych aspektach, a teraz znaleźli swoje miejsce również w kasynach. Nawet jeśli piraci wyglądają na niemiłych, są oni w stanie przynieść lepsze wygrane. Ta maszyna do gry posiada 30 wygrywających linii oraz 5 bębnów.

Darmowa Gra Hazardowa Clash Of Pirates Online

 

Clash of Pirates, automat do gry, jest o kolorowych postaciach które wybiorą się na szerokie morze, podczas gry znajdziesz tam też kilka bonusów, takie jak zastępowanie za pomocą dzikich znaków oraz darmowe obroty, które pomogą graczom otworzyć sporą ilość kuferków podczas rozgrywki.

Projektanci spędzili więcej czasu podczas pracy nad tą grą i będziesz mógł zobaczyć wielkie ośmiornice oraz jej macki na maszcie statku, a mocny, tnący deszcz na wzburzonym, niepewnym morzu z pewnością podniesie poziom dramaturgii. Bębny będą otoczone tutaj grubą liną, która wisieć będzie na maszcie, podczas gry beczki będą unosić się pod nimi, dzięki czemu wykańczają cały obraz.

Po prawej stronie ekranu gry znajduje się panel kontrolny i będziesz mógł rozpocząć rozgrywkę od 0.30 za każdy obrót, lub będziesz mógł zwiększyć go aż do 150.00 dolarów. Kiedy będziesz tylko chciał, będziesz mógł wypróbować darmową wersję demonstracyjną, aby dowiedzieć się, jak wygląda ta maszyna do gry w praktyce.

Symbole gry

Ta gra hazardowa posiada 9 symboli i pierwszymi z nich są symbole z kart do gry, czyli A, K, Q, J, 10 oraz 9. Każdy z nich posiada różne kolory i ustawione są one z różnymi srebrnymi monetami, które sprawiają, że te znaki różnią się od innych, zwykłych symboli z kart.

Innymi symbolami są chłopiec okrętowy, siwy pirat o złym wyrazie twarzy i wielkiej brodzie, orientalna kobieta, symbol otchłani oraz pordzewiały kompas.

 

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!