Mobile

China Long

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

China Long

Darmowa Gra Hazardowa China Long OnlineMaszyna do gry China Long jest idealne dla poszukiwaczy spokoju, ponieważ jest ona drogą ucieczki dzięki swojej niezmąconej, spokojnej muzyce i dźwiękom prosto z Dalekiego Wschodu. Wszystko co będziesz musiał zrobić to ustawienie swojego zakładu na tych 5 bębnach i 25 wygrywających liniach. Ustawienie w tej grze hazardowej to 5×3, zobaczysz też orientalne symbole, które będą ułatwiać graczom drogę do zdobycia nieuchwytnej głównej nagrody.

Darmowa Gra Hazardowa China Long Online

 

Kiedy ta maszyna do gry zacznie się ładować, otworzy się ona przepięknym ekranem, który pokaże orientalne ikony, wśród nich chińska kaligrafia, chińskie smoki, karpie koi, perła nietoperza i smoki. Każdy z obrazków jest spersonalizowany tak, aby pasować do motywu przewodniego. Symbole o niższej wartości związane są z symbolami z kart, jednak są one stanowczo upiększone. Karty te są dość dekoracyjne i wyglądają bardzo zachęcająco.

Ikony Q i J są najniżej opłacanymi ikonami i wypłacają one od 2 aż do 75 monet, w zależności od ilości zdobytych znaków. Najlepiej opłacanym znakiem w tej maszynie do gry są symbole Yin i Yang, ponieważ dzięki nim można zdobyć aż 1500 monet.

Specjalne cechy gry

Gracze mogą też zdobyć wysokie nagrody jeśli uda im się wygrać z bonusowymi znakami, bonusowymi symbolami i dzikimi ikonami. Tymi specjalnymi symbolami są smocze pazury, chińskie smoki oraz nietoperz. Kiedy uda Ci się zdobyć trzy lub więcej nietoperzy, dostaniesz wtedy darmowe obroty. Smok jest dzikim znakiem i może on zastąpić inne symbole, z wyjątkiem symboli bonusowych. Kiedy uda Ci się zdobyć na bębnach trzy smocze pazury, wtedy zdobędziesz rundę bonusową.

Możesz rozpocząć swój zakład zaczynając od 0.01 za każdą z wygrywających linii, a największy zakład, jaki możesz postawić to 2.00 monety.

No comments

Leave a Reply