Mobile

Chimney Sweep

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Chimney Sweep

Darmowa Gra Hazardowa Chimney Sweep OnlineMaszyna do gry Chimney Sweep posiada 5 bębnów wraz z prostymi i drobnymi ustawieniami maksymalnie 10 wygrywających linii. Ta gra hazardowa może wyglądać tak, jakby była minimalistyczna, jednak posiada ona też przyjemne niespodzianki.

Darmowa Gra Hazardowa Chimney Sweep Online

 

Motyw maszyny do gry Chimney Sweep jest historyczny i zawiera stare angielskie miasto. Jej tło jest wypełnione przyjemnymi, ciepłymi detalami, a po jasnym, niebieskim niebie nad bębnami będą od czasu do czasu przelatywać ptaki. Znajdziesz też tutaj pomarańczowe, jesienne liście, które poruszać będą się w delikatnej bryzie po wielu kafelkowych dachach. Sprawia to, że ta maszyna do gry posiada osobliwy klimat, co jest naprawdę relaksujące i miłe dla graczy.

Przyciski komend w tej maszynie do gry dobrze łączą się z ogólną atmosferą, posiadają one jasny niebieski kolor, oraz muzykę, która kompletuje całość doświadczenia. Motyw tej gry hazardowej nie jest codzienny, ale daje on sporą przyjemność z patrzenia na niego.

Jak grać?

Powinieneś rozpocząć od zmiany swoich ustawień gry na takie, jakie będą Ci pasować najbardziej. Będziesz musiał wybrać ikonę monety, którą znajdziesz w lewym górnym rogu ekranu maszyny, a później ustawić wartość monety. Całkowita ilość kredytów natychmiastowo się dopasują. Będziesz musiał również zadecydować o ilości monet jakie chciałbyś postawić.

Symbole

Maszyna do gry Chimney Sweep posiada 12 ikon i wszystkie z nich zostały ostrożnie stworzone, dzięki czemu idealnie pasują w ogólne założenia tej gry. Pierwszymi symbolami są często pojawiające się karty do gry zaczynając od Asa aż do 9. Inne ikony połączone są z ikonami kominiarzy. Będziesz mógł znaleźć końską podkowę, tęczę nad dachami miasta, wiatrowskaz w kształcie koguta, świnkę która w buzi trzyma czterolistną koniczynę oraz niebieskiego ptaka.

No comments

Leave a Reply