Mobile

Captains Treasure Pro

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Captains Treasure Pro

Darmowa Gra Hazardowa Captains Treasure Pro OnlineMaszyna do gry Captain Treasure Pro jest grą hazardową dostępną na stronie Playtech i stworzona ona została specjalnie dla tych ludzi, którzy mają obsesję na punkcie piratów. Uniwersum tego automatu do gry jest mocno zainspirowane piratami. Jeśli jesteś nieustraszonym, morskim łowcą przygód, wtedy powinieneś być gotowy na odkrycie całkiem sporego skarbu na bębnach.

Darmowa Gra Hazardowa Captains Treasure Pro Online

 

Nawet jeśli imię tej maszyny do gry może wyglądać na za duże, sama rozgrywka jest prosta i nieskomplikowana. Symbole oraz bębny zajmują cały ekran co zostawia trochę miejsca na górze, abyś mógł spojrzeć na tło. Złoty skarb będzie kontrastować wyraźnie z błękitnym niebem. To wszystko może wydawać się całkiem proste, ale jednak w tym samym czasie obiecujące.

Gracze mogą zmienić ustawienia tej gry hazardowej w zależności od swoich preferencji i wymagań. W tej maszynie do gry znajdziesz pięć bębnów i każdy z nich mieści trzy symbole. Jest tutaj 20 wygrywających linii i będą one aktywować nagrody pieniężne, połączone z danymi symbolami. Podczas ustawiania zakładu, będziesz musiał pamiętać, że duży zakład oznaczać będzie większe wygrane. Po każdej wygranej będziesz mógł zdecydować aby wypróbować swoje szczęście za pomocą mini-gry hazardowej w celu podwojenia swojej nagrody.

Symbole gry

Będziesz mógł wypróbować również tryb automatycznej rozgrywki. Bębny będą obracać się same podczas gdy Ty będziesz mógł się zrelaksować i czekać na wygrane. Symbole w tej maszynie do gry są związane z piratami w ten czy inny sposób. Symbole z kart do gry są od 10 aż do Asa. Innymi są kapitan, papuga, statek oraz armata. Z pakietem symboli związanych z motywem, Twoje szanse na większe wygrane zwiększają się.

No comments

Leave a Reply