Mobile

Candy Slot Twins

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Candy Slot Twins

Darmowa Gra Hazardowa Candy Slot Twins OnlineMaszyna do gry Candy Slot Twins jest grą hazardową online, która wypełniona jest wieloma kolorowymi i przepysznymi słodyczami, które zostały ułożone i są gotowe, abyś mógł je wziąć. Ta maszyna do gry jest o braterskich bliźniakach, które są ogromnymi amatorami słodyczy, a ich apetyt nie może zostać usatysfakcjonowany jeśli chodzi o małe, słodkie przysmaki. Użytkownicy są w stanie rozpoznać samych siebie w opisach tej maszyny do gry.

Darmowa Gra Hazardowa Candy Slot Twins Online

 

Maszyna do gry Candy Slot Twins używa klasycznego układu i to podkreśla jak bardzo ważna jest sama rozgrywka. Tło tej gry hazardowej jest wypełnione metalowymi ramkami oraz kwiatami. Sama maszyna do gry wygląda całkiem prosto i nie ma tu nic, co mogłoby podnosić adrenalinę.

Muzyka tej maszyny do gry jest cicha i miękka wraz z prostą melodią. Ta gra hazardowa przywołuje dźwięki kołysanki, więc będziesz musiał pilnować się czujnie, aby nie wpaść w słodką drzemkę.

Układ tej maszyny do gry to kratka 5×3 i to koresponduje z 5 obracającymi się bębnami i 3 symbolami na każdym z nich. Wygrywających linii tej gry jest pięć i wszystkie z nich są stałe, tak, aby gracz musiał postawić zakład na każdą z nich. Jednakże, gracz jest w stanie zmienić wartość monety. Wygrane w tej maszynie do gry bazują właśnie na wielkości zakładu oraz na kombinacji symboli.

Specjalne symbole gry

Symbol chłopca jest bonusowym znakiem tej maszyny do gry i oferuje on aż do 12 darmowych obrotów. Symbol dziewczynki jest dzikim znakiem tej gry. Oznacza to, że jest on w stanie zastąpić inne symbole w celu stworzenia wygrywającej kombinacji. Zwykłe symbole w tej grze hazardowej to twardy cukierek, babeczka, czekolada oraz lizaki.

No comments

Leave a Reply