Mobile

Bugs Tale

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
[adrotate group="1"]

Game Details

Bugs Tale

Darmowa Gra Hazardowa Bugs Tale OnlineMaszyna do gry Bugs Tale jest grą w której będziesz mógł zmierzyć się z niską temperaturą i właśnie tutaj lato musi się rozpocząć.

Darmowa Gra Hazardowa Bugs Tale Online

 

Ta maszyna do gry wygląda bardzo zachęcająco i sprawi ona, że gracze zostawią za sobą wszystkie swoje problemy, aby przemienić wszystko w słoneczny wymiar z idealną pogodą do relaksu. Ta gra hazardowa posiada bonusowy symbol, dziki znak oraz rundy darmowych obrotów. Maksymalna wygrana w tej maszynie to 320,000 monet, podczas gry minimalny zakład to 0.5 a maksymalny zakład wynosi aż 500 monet. Układ tej maszyny do 5×3 co oznacza, że jest tutaj 5 bębnów oraz 3 rzędy oraz aż 243 drogi do wygranej. Kolory tej maszyny do gry to żółte, czerwone i zielone. Można grać na niej na telefonach komórkowych, tabletach oraz na komputerze.

Bugs Tale wygląda na ciekawą, zabawną i piękną maszynę. Jest ona zadziwiająco przyjemna wraz z opcjami rozgrywki i wygodnym panelem kontrolnym. Zakład hazardowy znajdziesz na 5 bębnach oraz 20 wygrywających liniach.

Symbole gry

Jest to łatwe do zauważenia, że ta maszyna do gry zawiera różne insekty, podczas gdy podczas rozgrywki możesz też zauważyć, że użyto tutaj tradycyjnych liter i figur i wśród nich będziesz mógł znaleźć nominały zaczynające się od Asa do 10. Ta gra hazardowa posiada różne, specjalne postacie i zaawansowane figury takie jak bonusowy znak którym jest modliszka w porcie, kolejny bonusowy znak którym jest zabawkowa biedronka, dziki symbol którym jest biedronka wraz z cechą bonusową, która jest dziewczyną. Dziki znak pojawia się na środkowym bębnie i działa on za pomocą zastępowania innych symboli z wyjątkiem symboli specjalnych. Będzie ona rozszerzać się na trzy pozycje i zajmie ona cały bęben, co może znacząco podnieść szansę na wygrane.

No comments

Leave a Reply