Mobile

Bloodshot

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Bloodshot

Darmowa Gra Hazardowa Bloodshot OnlineBloodshot, maszyna do gry, jest grą która oferuje 40 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Jest to czas, by podążyć za Blood Shotem na jego misję, aby dopełnić jego zemsty. Jest to bohater z komiksów, któremu zostały wstrzyknięte nanoroboty, przez naukowca, który wykonywał na nim przeróżne eksperymenty. Po tym zastrzyku, był on w stanie regenerować się niezwykle szybko i przechodzić metamorfozy. Jednakże, nie jest on szczęśliwy. Wszystkie jego wspomnienia zostały wymazane i próbuje on dowiedzieć się, jakim człowiekiem był przed eksperymentami.

Darmowa Gra Hazardowa Bloodshot Online

 

Blood Shot posiada gang pełen czuwających i próbują oni dowiedzieć się i znaleźć człowieka, który stoi za wszystkimi ze złych eksperymentów. Koszt obrotu zaczyna się na 0.40, a maksimum wynosi 20 dolarów za każdy obrót. Akcja rozwijać się będzie na bębnach tej maszyny do gry i będziesz musiał zwrócić uwagę, jako, że pająk-maszyna może pojawić się na tych bębnach i będzie on rozbryzgiwać krew jako dzikie znaki na tej maszynie. Jest to możliwe aby aktywować bonusową grę maszyny, mnożniki oraz darmowe obroty, wraz z niezwiększającą się główną nagrodą wartą 2,500 monet.

Symbole gry

Kasyno gra Bloodshot została stworzona tak, aby przypominać szczegółowo książkę komiksową, na której ten automat bazuje. Jest tutaj wiele scen walk, które znajdziesz za bębnami maszyny. Znajdziesz tutaj chmury toksycznego gazu, latające gruzy oraz eksplozje, które zostały narysowane na ekranie gry. Można zauważyć wolno skapującą krew wokół bębnów i możesz znaleźć samego Bloodshota, naelektryzowanego człowieka, bardzo muskularnego faceta oraz kobietę. Postacie te poszukują naukowca, którego również możesz znaleźć na bębnach tej maszyny do gry. Innymi symbolami w tej grze są takie rzeczy jak nanity krwi, maski, bronie, granaty oraz maczety.

No comments

Leave a Reply