Mobile

Bikini Beach

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Bikini Beach

Darmowa Gra Hazardowa Bikini Beach OnlineBikini Beach, maszyna do gry, bazuje na 30 wygrywających liniach oraz 5 bębnach, a w tym samym czasie będziesz miał szansę na rozegranie bonusowej rundy z dzikimi symbolami. Przed tym, jak będziesz mógł rozpocząć rozgrywkę, będziesz musiał najpierw ustawić swój pożądany zakład. Wygrywające linie w tej grze hazardowej można zmieniać, dzięki czemu możesz sam wybrać i dostosować z jak wieloma chcesz grać za pomocą wyboru 1, 5, 10, 15 oraz 30. Możesz też dostosować poziom zakładu zaczynając od 1 aż do 5. Maksymalny zakład w tej grze wynosi 50.

Darmowa Gra Hazardowa Bikini Beach Online

 

Motyw tej darmowej gry posiada niezwykle relaksującą muzykę, która będzie spokojnie grać w tle razem z efektami dźwiękowymi, które zawierają w sobie dźwięki fal rozbijających się miękko o brzeg. Grafika tej maszyny do gry wygląda prosto, jednak wykonuje dobrze swoją robotę w relaksowaniu graczy. Bębny wyglądają tak, jakby były ustawione na drewnianym plażowym stoisku, a same symbole świetnie pasują do wizualnej strony tej wideo maszyny do gry. Razem z kobietą odzianą w bikini na ekranie, ta gra hazardowa posiada w pewnym stopniu erotyczną atmosferę.

Kiedy uda Ci się zdobyć co najmniej trzy symbole hamaka, wtedy dostaniesz darmowe obroty. Podczas grania darmowych obrotów, wtedy mogą pokazać się rozwijające się dzikie znaki, które pojawią się tylko na drugim, trzecim i czwartym bębnie. Symbole te mogą zastąpić inne symbole, jednak z wyjątkiem bonusowego znaku.

Kiedy uda Ci się zdobyć trzy lub nawet więcej bonusowych znaków, na których jest żółty strój kąpielowy, dostaniesz się wtedy do bonusowej gry stroju kąpielowego. Z tym bonusem, otworzy Ci się drugi ekran na którym będziesz musiał wybierać między strojami kąpielowymi. Każdy z tych strojów posiada swoją własną nagrodę, więc będziesz musiał spróbować zdobyć ten z największą nagrodą.

No comments

Leave a Reply