Mobile

Bee Land

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Bee Land

Darmowa Gra Hazardowa Bee Land OnlineBee Land, maszyna do gry, jest zupełnie nową i świeżą maszyną do gry i zawiera ona inspirację z wielu innych rzeczy, z jakimi wchodzisz w interakcję każdego dnia. Ta konkretna gra bazuje na niczym innym jak pszczołach.

Ta gra pokazuje w jaki sposób można doceniać tak malutkie insekty, które posiadają ogromne ilości uroku. Tło tej maszyny do gry to piękny ogród wypełniony świeżą rosnącą trawą oraz cudnymi kwiatami. Kolory w tej grze, które zostały użyte są bardzo jasne i są wypełnione życiem, co daje razem bardzo ciepłą, czarującą atmosferę. Użyta w tej grze struktura dodaje sporo uroku do tej słodkiej maszyny do gry, a pszczeli miód można znaleźć dosłownie na każdym z bębnów.

Darmowa Gra Hazardowa Bee Land Online

 

Po stronie prawej lub lewej bębnów tej gry, znajdziesz tam numery, które połączone są z każdą z wygrywających linii. Możesz jako gracz dopasować ilość wygrywających linii z jakimi chcesz tylko rozpocząć rozgrywkę. Ta gra bazuje stanowczo na prostocie i kiedy tylko popatrzysz się na ekran maszyny, będziesz w stanie zauważyć i dostać się do wszystkich wymaganych rzeczy, które są potrzebne do rozpoczęcia rozgrywki. U dołu ekranu po lewej stronie, możesz znaleźć swój balans konta jaki posiadasz, aby móc zadecydować ile właściwie chcesz postawić zakładu na maszynie.

Symbole w tej maszynie do gry są bardzo kreskówkowo narysowane, jednak są też one wypełnione zabawą. Ta gra posiada 5 bębnów oraz 20 wygrywających linii. Te bębny obracają się wydając dźwięki gitarowego riffu, który słychać podczas rundy. Jeśli uda Ci się wygrać, dostaniesz wtedy wygrywającą linię, która pokaże Ci ile dokładnie wygrałeś w tej rundzie i w jaki sposób zdobyłeś nagrodę. Kiedykolwiek zagrasz na tej maszynie, zostaniesz poinformowany co się dzieje na maszynie podczas gry bębny będą się obracać.

No comments

Leave a Reply