Mobile

Bavarian Forest

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Bavarian Forest

Darmowa Gra Hazardowa Bavarian Forest OnlineAutomat do gry Bavarian Forest jest grą hazardową, która ułożona jest w wiejskim otoczeniu w Bawarii i została ona stworzona przez Casino Technology. Bawaria położona jest na południu w Niemczech i jest to miejsce gdzie został zbudowany zamek Neuschwanstein, a także miejsce z którego pochodzi Oktoberfest.

Darmowa Gra Hazardowa Bavarian Forest Online

 

Maszyna do gry Bavarian Forest nie bazuje zbyt mocno na samej prezentacji, ale jej design skupia się na spokoju i ciszy malowniczej, bawarskiej wsi, niekoniecznie na tradycjach ludzi, którzy tam żyją.
Symbolami w tej grze hazardowej są wiewiórki, niedźwiedzie, ptaki, jeże oraz lisy. Wplecenie jeża w symbole tej maszyny jest czymś niezwykle ważnym, ponieważ jeże zawsze pojawiają się w niemieckich bajkach. Są tutaj też litery oraz zdjęcie mężczyzny, który ma na sobie tradycyjne bawarskie ubranie. Tło w tej maszynie do gry posiada zielone odcienie, które pasować będą do obrazków pojawiających się na bębnach, a całość oddawać będzie naturalną i spokojną atmosferę. Specjalne symbole tej maszyny do gry zawierają mnożnik wyniku, dzikie symbole oraz bonusowe znaki. Dziki symbol to symbol niedźwiedzia. Maksymalna wygrana to 150 monet.

Ta maszyna do gry działa płynnie, a jej rozgrywka jest lekka, bez żadnych zacięć jakie możesz zauważyć w innych grach. Ta gra hazardowa oferuje 25 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Wygrywające linie są możliwe do dopasowania, co oznacza, że gracz może wybrać taką ilość wygrywających linii z jaką chce grać. Wartość monety zaczyna się na 0.01 a kończy na 0.2. Grafika oraz ustawienia dźwiękowe tej maszyny mogą zostać dopasowane za pomocą przycisków u dołu ekranu gry, tam znajdziesz również opcję automatycznej rozgrywki.

No comments

Leave a Reply