Mobile

Aztec Empress

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Aztec Empress

Darmowa Gra Hazardowa Aztec Empress OnlineCywilizacja południowej i centralnej Ameryki zawsze była owocnym i niezwykle fascynującym źródłem przeróżnych inspiracji oraz zainteresowania. Maszyna do gry Aztec Empress jest grą hazardową stworzoną przez Casino Technology i bazuje ona na otwartym, ale co nieco klasycznym stylu rozgrywki, który oferuje duże wygrane wraz z solidnymi funkcjami i bonusami. Jest to czas, aby wybrać się do meksykańskiej dżungli, gdzie będziesz musiał wykazać się nie lada męstwem i odwagą, abyś mógł zostać okrzyknięty godnym wielkiego azteckiego skarbu.

Darmowa Gra Hazardowa Aztec Empress Online

 

Aztekowie znani byli jako potężni, zagorzali wojownicy i byli oni w stanie wygrać wiele bitew o terytoria, dzięki czemu zdobyli oni ogromne skarby i bogactwa. Wszystko w tej maszynie do gry będzie próbowało pokazać bogactwo Azteków, wraz z ich bogatym tłem oraz symbolami na bębnach, które zostały odpowiednio udekorowane. Za bębnami będziesz mógł zobaczyć ścianę, także ona jest udekorowana za pomocą abstrakcyjnych kształtów i kamieni szlachetnych. Bębny posiadają zbyt wiele miejsca na przedzie ekranu.

U dołu ekranu zobaczysz konkretny pasek komend, który sprawi, że gra będzie wyglądać dość klasycznie. Głównym układem tej maszyny do gry jest 15 wygrywających linii oraz 5 obracających się bębnów. Kiedy uda Ci się trafić na wygrywającą kombinację na wygrywających liniach, aktywują one dla Ciebie nagrodę w zależności od tego, na jakie symbole trafiłeś w danej kombinacji.

Symbole w tej maszynie do gry zaczynają się od znaków kart do gry takich jak As, Król, Dama, Walet, 10 oraz 9. Są to najczęściej pojawiające się znaki i wypłacają one od 5 do 150 kredytów. Wysoko opłacanymi symbolami są azteccy wojownicy, konkwistadorzy, złota maska, ceremonialny topór i sztylet. Cesarzowa w tej maszynie do gry jest dzikim znakiem, a piramida jest znakiem bonusowym.

No comments

Leave a Reply