Mobile

Aladdins Treasure

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Aladdins Treasure

Darmowa Gra Hazardowa Aladdins Treasure OnlineAladdin’s Treasure posiada 5 bębnów oraz 50 wygrywających linii. Ta gra posiada mnożnik wygranych, darmowe obroty oraz bonusowe dodatki. W tej grze nie brakuje głębi i stała się ona znana jako jedna z najlepszych gier w jakie możesz pozwolić sobie zagrać i zdobyć jednocześnie wystarczająco dużo pieniędzy grając na niej.

Darmowa Gra Hazardowa Aladdins Treasure Online

 

Aladdin’s Treasure bazuje na 4 rzędach, 5 bębnach oraz 5 wygrywających liniach. Tutaj skarb jest trochę zniechęcający dla kogoś, kto go poszukuje, jednak po kilku minutach, jest łatwo przyzwyczaić się i polubić to. Wygrywające linie w tej maszynie do gry zostały jako stałe i nie musisz się martwić o to, ile możesz postawić za każdy obrót bębnów, jako że minimalną wartością jaką możesz postawić to 0.01 za każdą z linii, gdzie maksymalną ilością jest 0.50 za każdą z linii. To daje rezultat od 0.50 do 25 dolarów. Ta gra zawsze będzie wypłacać kiedy uda Ci się trafić trzy różne symbole i ich wartość może wahać się, zaczynając od 10x mnożnik Twojego zakładu aż do głównej nagrody, która wynosi 1,000x mnożnik Twojego zakładu i stanie się to kiedy uda Ci się znaleźć pięciu Aladynów.

Ta gra została zaprojektowana bardzo dobrze i używa ona wysokiej jakości grafiki. Tło gry zawiera arabski bazarek, który jest wypełniony po brzegi cackami i drobiazgami. Symbole tej gry cechują się dobrze narysowanymi wersjami dla wielu różnych postaci z jednej z najbardziej popularnej bajki, a postacie pojawiające się to między innymi Zły Czarownik, Księżniczka, Dżin oraz sam Aladyn. Klasyczne symbole w tej maszynie do gry dostały w prezencie przeróbkę Środkowo Wschodnią. Muzyka w tle jest tradycyjną muzyką arabską z efektami dźwiękowymi które sygnalizują wygraną użytkownika.

No comments

Leave a Reply