Mobile

Age of Gods

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Age of Gods

Darmowa Gra Hazardowa Age of Gods OnlineMaszyna do gry Age of the Gods jest nową serią gier hazardowych, którą można znaleźć na stronie Playtech i jak można poznać po tytule, bazuje ona na starożytnej mitologii greckiej. Oferuje ona 20 wygrywających linii oraz 5 bębnów. Jest to flagowy automat do gry, który może zaoferować swoim graczom niesamowity i oszałamiający wgląd w to, co będziesz mógł znaleźć również w innych maszynach z tej serii.

Darmowa Gra Hazardowa Age of Gods Online

 

Grecka mitologia zawsze była niezwykle fascynująca, a deweloperzy gier często korzystali z niej jako motywu. Ta maszyna do gry może przypominać mydlaną operę, jednak w epickich proporcjach. Jest tutaj kłamstwo, podstęp, zdrada oraz inne tego typu sytuacje które będą dziać się nigdzie indziej jak na Górze Olimp.

Ta gra hazardowa bazuje na potężnej narracji, a jej bębny zostały udekorowane elektryzującym kolorem niebieskim, a także otoczone błyszczącym złotem. Będziesz mógł zobaczyć sławne figury z panteonu greckich mitów takie jak pół-bóg Herkules, który odznaczał się ponadludzką siłą, Hades, czyli obrońca zaświatów oraz przecudowna Afrodyta, bogini piękna i miłości. Jednak, Ci bogowie są jedynie drugoplanowymi postaciami do tych, które w tej maszynie do gry są najważniejsze. Kolejnymi bogami na bębnach będą Posejdon, niezwykle przyjazny bóg, który rządzi morzami i oceanami, Pan Zeus, bóg nad wszystkich innych bogów oraz waleczna Atena, bogini wojny.

Specjalne symbole gry

Specjalnym symbolem w tej maszynie do gry jest Atena, która oferować graczom będzie rudny darmowych obrotów wraz z mnożnikami od 2x razy do 5x razy. Zeus będzie mieć dla graczy darmowe obroty i mnożniki. Jest to dziki znak, który może zostać zablokowany na środkowej pozycji. Będzie on strzelać swoimi potężnymi błyskawicami, dzięki czemu zmieni inne 5 symboli w dodatkowe dzikie znaki. Herkules również nagradza darmowymi obrotami: jest to bonus, który zawierać będzie nakładający się symbol Herkulesa, który traktowany jest jako dziki znak.

No comments

Leave a Reply