Mobile

Age of Gods King of Olympus

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Age of Gods King of Olympus

Darmowa Gra Hazardowa Age of Gods King of Olympus OnlineJest to dobry moment na to, aby zaznajomić się z potęgą Zeusa, niezwykłą mocą boga ponad wszystkimi bogami, razem z tą maszyną do gry stworzoną przez Playtech.

Gwiazdą w tej grze hazardowej jest Król Olimpu, automat oferuje 25 wygrywających linii ze standardową rozgrywką i nagrodą, która wynosi aż 300,000. Jest to również progresująca główna nagroda.

Darmowa Gra Hazardowa Age of Gods King of Olympus Online

 

Nawet jeśli grecka mitologia posiada sporą liczbę różnych bóstw, tym, który jest w głównym centrum zainteresowania jest sam Zeus. Jest on bogiem błyskawic i rządzi nad niebem Góry Olimp. Jest on nadzorcą wszystkich innych bogów. Znany jest ze swej wszechpotężnej mocy, ognistego temperamentu, ale też ojcowskiej natury. Ta maszyna do gry oferuje możliwość podziwiania tego boga na bębnach maszyny, jego odwagę, męskość, nadludzką siłę w postaci siwowłosego mędrca.

Symbole gry

Bębny w tej maszynie do gry są niesamowitymi żaglówkami, zobaczysz też złote liry i wazony z gliny. Najpiękniejszym symbolem w tej grze hazardowej jest oszałamiający orzeł, który postrzegany jest jako symbol samego Zeusa. Znajdziesz też konia ze skrzydłami, którego zwą Pegazem i który dzielnie służył Zeusowi w dowożeniu błyskawic i piorunów na Olimp.

Jeśli chodzi o aspekt wizualny, ta maszyna do gry jest jedną z najlepszych automatów jaki będziesz w stanie znaleźć online. Schemat kolorów zawiera głęboki podniebny błękit, porażający pomarańczowy i żółty, który w połączeniu z resztą daje wygląd prawdziwego, wielkiego hitu.

Symbole jakich powinieneś się spodziewać to znaki z kart do gier takie jak A, K, Q i J, podczas gry ikony związane z motywem to Zeus, Pegaz, orzeł, statek, lira oraz waza.

No comments

Leave a Reply