Mobile

888 Dragons

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

888 Dragons

Darmowa Gra Hazardowa 888 Dragons Online888 Dragons, gra hazardowa, jest zupełnie nową grą bazującą na znanym, klasycznym motywie. Jest to maszyna do gry i jest ona bazowana na azjatyckim stylu, gdzie są tam cztery smoki, które posiadają różne kolory.

Ta gra posiada 3 bębny, 3 rzędy i tylko jedną wygrywającą linię. W grze jest około 5.000 monet, które Ty możesz zagrać jeśli wejdziesz i zagrasz w trybie demonstracyjnym. Ta gra nie posiada żadnych dodatkowych gier, bonusowych znaków ani dzikich symboli. Jednakże, jest to możliwe, aby wygrać 1.000 monet, jeśli Ci się uda zdobyć 3 różne symbole na wszystkich bębnach.

Darmowa Gra Hazardowa 888 Dragons Online

 

Możesz też zacząć grać na tej maszynie w trybie demonstracyjnym. Bycie szczęśliwym jest łatwe z tą grą. W niej możesz trafiać smoki przy każdym obrocie i właśnie Ty możesz sporo wygrać z tą przygodową grą.

Aspekty wizualne i grafika tej gry są zrobione prosto, jednak działają one dobrze. Posiadają one lekko błyszczący połysk, który wygląda fajne i świeżo. Ta gra jest bazowana na grze z symbolami i nie będzie w niej wiele interakcji z maszyną. Nie dostaniesz w niej specjalnych bonusów, tak więc jeśli jako gracz oczekujesz aby dostać jakiś dodatkowy bonus, powinieneś rozejrzeć się zupełnie gdzie indziej.

Ta gra jest dobrze zrobiona i jej dźwięki oraz pliki audio są wspomnieniem o przeszłości, wciąż utrzymując motyw smoków w głównym świetle. Aby wygrać, użytkownik maszyn powinien spróbować dostać identyczne obrazki na aktywnych wygrywających liniach. Jednakże, nie może on w żaden sposób wpłynąć na to, jak kombinacje są robione, jako, że są one losowe i są one tworzone za kurtyną sceny. Kiedy stworzy się wygrywająca kombinacja na bębnach, wtedy wszystkie wartości i numery, które są pokazane na bębnach maszyny, zostaną one wręczone użytkownikowi jako nagrodę.

No comments

Leave a Reply