Mobile

888 Dragons

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

888 Dragons

Darmowa Gra Hazardowa 888 Dragons Online888 Dragons, gra hazardowa, jest zupełnie nową grą bazującą na znanym, klasycznym motywie. Jest to maszyna do gry i jest ona bazowana na azjatyckim stylu, gdzie są tam cztery smoki, które posiadają różne kolory.

Ta gra posiada 3 bębny, 3 rzędy i tylko jedną wygrywającą linię. W grze jest około 5.000 monet, które Ty możesz zagrać jeśli wejdziesz i zagrasz w trybie demonstracyjnym. Ta gra nie posiada żadnych dodatkowych gier, bonusowych znaków ani dzikich symboli. Jednakże, jest to możliwe, aby wygrać 1.000 monet, jeśli Ci się uda zdobyć 3 różne symbole na wszystkich bębnach.

Darmowa Gra Hazardowa 888 Dragons Online

 

Możesz też zacząć grać na tej maszynie w trybie demonstracyjnym. Bycie szczęśliwym jest łatwe z tą grą. W niej możesz trafiać smoki przy każdym obrocie i właśnie Ty możesz sporo wygrać z tą przygodową grą.

Aspekty wizualne i grafika tej gry są zrobione prosto, jednak działają one dobrze. Posiadają one lekko błyszczący połysk, który wygląda fajne i świeżo. Ta gra jest bazowana na grze z symbolami i nie będzie w niej wiele interakcji z maszyną. Nie dostaniesz w niej specjalnych bonusów, tak więc jeśli jako gracz oczekujesz aby dostać jakiś dodatkowy bonus, powinieneś rozejrzeć się zupełnie gdzie indziej.

Ta gra jest dobrze zrobiona i jej dźwięki oraz pliki audio są wspomnieniem o przeszłości, wciąż utrzymując motyw smoków w głównym świetle. Aby wygrać, użytkownik maszyn powinien spróbować dostać identyczne obrazki na aktywnych wygrywających liniach. Jednakże, nie może on w żaden sposób wpłynąć na to, jak kombinacje są robione, jako, że są one losowe i są one tworzone za kurtyną sceny. Kiedy stworzy się wygrywająca kombinacja na bębnach, wtedy wszystkie wartości i numery, które są pokazane na bębnach maszyny, zostaną one wręczone użytkownikowi jako nagrodę.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!