Mobile

7 Brothers

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

7 Brothers

Darmowa Gra Hazardowa 7 Brothers OnlineW razie gdybyś zastanawiał się, o czym może być maszyna do gry o takim tytule, jest ona o siedmiu braciach, którzy każdy z nich posiada niesamowite zdolności. Nawet jeśli każda z tych mocy jest inna, poza tym są oni ze sobą identyczni. Bracia Ci używali swoich ponadprzeciętnych mocy aby pomagać i pokonali oni złego władcę.

Ta gra bazuje na niezwykle popularnej historii prosto z Chin i można ją tutaj znaleźć w grafice 3D oraz każdym z detali zachowanym specjalnie dla tego motywu.

Darmowa Gra Hazardowa 7 Brothers Online

 

Aby rozpocząć rozgrywkę, zobaczysz na początek małe okienko wypełnione monetami. Jesteś tym, który musi przejechać przez wszystkie z nich aż do czasu, w którym zobaczysz numer, który będzie pasować do Twojego budżetu. Monety te mogą zaczynać się od 0.05 i iść aż do 5 kredytów. Jest to bardzo fantazyjny sposób na to, co człowiek może robić na tej maszynie.

Ta gra hazardowa posiada i oferuje graczom opcję automatycznych obrotów, jednak może być ona zatrzymana kiedy tylko gracz będzie tego chciał. 7 Brothers, maszyna do gry, bazuje na stałych 25 wygrywających liniach z 5 bębnami.

Kiedy już rozpoczniesz rozgrywkę na tej maszynie do gry, będziesz mógł zobaczyć wszystkich z siedmiu wymienionych braci i każdy z nich będzie posiadać swoją własną, różną nagrodę dla Ciebie. Dziecko, które będzie ubrane w czerwień oraz widziany jest w tradycyjnych pozach bohaterów może zaoferować 750 kredytów. Każdy jeden z tych dzieci może pomóc Ci wygrać nagrodę pieniężną liczoną w setkach, o ile tylko uda Ci się zdobyć pięć z nich. Dziki znak tej maszyny do gry może pomóc Ci wygrać ponad 800 monet i może on również zastąpić inne symbole, jednak z wyjątkiem bonusowego znaku. Kiedy 3 z nich lub nawet więcej znajdzie się na bębnach, mogą one aktywować inne 8 gier razem z mnożnikiem wygranych 2x razy. Jeśli uda Ci się zdobyć bonusową grę, będziesz mógł wybrać swój własny mnożnik oraz darmowe rundy obrotów.

No comments

Leave a Reply