Mobile

3D Farm

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

3D Farm

Darmowa Gra Hazardowa 3D Farm OnlineMaszyna do gry The 3D Farm jest grą hazardową oferującą 5 bębnów, bez progresującej głównej wygranej. Innymi jej cechami jest 20 wygrywających linii, 3 rzędy, dzikie znaki, bonusowe symbole oraz bonusy darmowych obrotów.

Darmowa Gra Hazardowa 3D Farm Online

 

W przeciwieństwie do swoich rywali, gra The 3D Farm stworzona została za pomocą wysokiej klasy grafiki i nie jest to zbytnie zaskoczenie, jako, że posiada ona obrazki w stylu komiksowym, zarówno jeśli chodzi o zwierzęta, tak jak i często pojawiające się symbole z kart do gry.

Cechy gry

Wygrywające linie w tej maszynie do gry są możliwe do dopasowania, a gracz będzie mógł wybrać pomiędzy 1, 5, 10, 15 oraz 20 wygrywającymi liniami. Poziom zakładu również może zostać ustawiony przez gracza. Zaczyna się on od 0.01 aż do 1 kredytu. Opcja maksymalnego zakłady pomaga ustawić największy zakład w grze za każdy obrót, który wynosi 20 kredytów.

Gracze mogą skorzystać z opcji automatycznych obrotów, aż do 1,000 obrotów, jeśli tylko będzie chciał. Akcja w tej maszynie do gry rozgrywać się będzie na farmie. W tle będziesz mógł zobaczyć lesiste pole, młyn wodny oraz drzewa.

Symbole gry

Na tej maszynie do gry będziesz mógł zobaczyć dorodne dynie, rosnące wprost pod bębnami. Symbole w tej grze hazardowej to drewniane skrzynie, worki z pieniędzmi, znaki różnego typu oraz zwierzęta, które znajdziesz na farmie, a także znaki z kart do gry.

Innymi są zaalarmowany pies, prosiak, kura oraz kogucik. Jeśli chodzi o symbole z kart do gry, są tutaj Walet, Dama oraz Król. Dziki symbol w tej maszynie do gry został stworzony ze słowa WILD i jest ono ułożone na drewnianym stojącym znaku. Może on zastąpić inne podstawowe symbole, jednak nie będzie mógł zastąpić Bonusowego Złotego Jajka, oraz bonusowego znaku. Jeśli uda Ci się trafić na kombinację bonusowych symboli, wtedy zostaniesz nagrodzony darmowymi obrotami.

No comments

Leave a Reply