Mobile

3 Genie Wishes

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

3 Genie Wishes

Darmowa Gra Hazardowa 3 Genie Wishes OnlineMaszyna do gry, 3 Genie Wishes, jest grą hazardową bazującą na baśni o Aladynie. Jest to kombinacja kreskówki oraz oryginalnej wersji. Ta gra jest niezwykle uzależniająca z wysokim odchyleniem. Pozwala ona użytkownikom zatracić się w niej oraz w czarującej opowieści o odwadze, bólu i miłości. Ta gra posiada siatkę 4*5 i daje ona więcej z wciągającym interfejsem dla graczy do korzystania. Jeśli spojrzysz na ekran gry, poczujesz się od razu wciągnięty w piękno obrazowości maszyny. Każdy z obrotów staje się ryzykowny, ale też ekscytujący. Ta gra posiada aż 50 wygrywających linii i posiada ona bardzo wiele symboli oraz innych bonusów.

Darmowa Gra Hazardowa 3 Genie Wishes Online

 

Historia gry jest w całości o zaczynaniu z samego dna i pracy nad sobą aby dostać się na samą górę. Niektórzy z was, graczy, będą zakładać wysoko i nie będziecie musieli za bardzo myśleć o tym, jeśli musisz grać czy niekoniecznie. Jeśli jesteś zwyczajnym szczurem ulicznym w bardzo egzotycznym miejscu, musisz wiedzieć co musisz zrobić.

We wszystkich symbolach gry, bonusowy znak oraz dziki symbol mogą udowodnić Ci, że mogą być jeszcze bardziej nagradzające oraz w większości jeśli chodzi o odchylenia jakie one są w stanie zaoferować, w porównaniu z pozostałymi znakami na tabeli wypłat. Dziarski niebieski dżin jest tutaj dzikim znakiem i pomaga on zdobyć aż 500 kredytów. Może on zastąpić każdy inny symbol, jednak nie bonusową ikonę. Może on też być układany w stosie, aby zwiększyć wygrywającą kombinację. Bonusowy znak z drugiej strony, pozwala na mnożnik zakładu. Aktywuje on również bonusową rundę, kiedy trzy z tych symboli ułoży się w kombinację.

No comments

Leave a Reply