Mobile

Crazy Starter

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Crazy Starter

Maszyna do Gier Crazy Starter Online Za DarmoMaszyna do gry Crazy Starter jest grą hazardową w której zobaczysz zarówno warzywa jak i owoce, a to wszystko w zachwycającej grafice, a rozgrywkę na niej możesz zacząć na stronie BGaming. Ta gra hazardowa znana jest jako groszowa maszyna i została ona zainspirowana przez wiele innych automatów, które zwykle znajdują się w ciemniejszym kącie kasyn. Właśnie tam główne miejsce na scenie zajmują takie nazwy jak Poker czy BlackJack.

Maszyna do Gier Crazy Starter Online Za Darmo

Cechy gry

Ta maszyna do gry będzie oferować 9 wygrywających linii oraz 5 bębnów, gdzie nie będziesz musiał robić więcej rzeczy niż postawienie zakładu, a później obroty. Jeśli chodzi o samą maszynę do gry, gra hazardowa Crazy Starter wcale nie jest taka zwariowana i możesz rozpocząć rozgrywkę na niej kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę. Nazwa „groszowa maszyna” sugeruje, że podczas rozgrywki będziesz mógł postawić w zakładzie tylko 1 cent, albo aż do 9 dolarów. Jest to bardzo dobra wiadomość dla początkujących graczy, a gracze oczekujących wysokich stawek niestety nie będą z tej maszyny zbyt zadowoleni.

Symbole gry

Symbole w tej maszynie do gry będą wahać się pomiędzy zezłoszczonymi warzywami, a szczęśliwymi owockami. Najwyżej opłacanym symbolem w tej grze hazardowej jest ikona zirytowanej papryki i za zdobycie pięciu z nich, dostaniesz nagrodę wynoszącą aż do 1000 monet.

Dzikim znakiem tej maszyny do gry jest udekorowana liczba która będzie krzyczeć, jest dziką kartą rozgrywki. Nie będzie Ci ona wypłacać co prawda nagród, ale pomoże Ci zebrać wygrywającą kombinację za pomocą innych symboli. Bonusowym znakiem jest szczęśliwy robaczek i będzie on pojawiać się na drugim i czwartym bębnie. Aktywuje on dla Ciebie bonus 15 darmowych rund obrotów, kiedy tylko wpadnie na bębny.

No comments

Leave a Reply