Mobile

Space Race

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
[adrotate group="1"]

Game Details

Space Race

Automat Do Gry Space Race Online Za DarmoAby rozpocząć grę należy wybrać liczbę linii wypłat spośród 20 oferowanych, liczbę żetonów na linię (1-5) oraz ich wartość. Min/Maks stawka za spin to 20c / $18.75 przy wszystkich liniach aktywnych. Dostępna jest również opcja auto play, którą można skonfigurować tak, aby zatrzymać spiny po poszczególnych wygranych lub przegranych lub ustawić na pożądaną liczbę spinów.

Automat Do Gry Space Race Online Za Darmo

Trafienie 5 symboli Wild, które zastępują wszystkie inne z wyjątkiem symbolu bonusowego i scatter nagradza 5000 żetonów. Symbolem scatter jest burza meteorów (czerwonych ognistych kul), za której 5 podobizn gracz otrzymuje mnożnik w postaci 300x stawki zakładu. Symbol ‘warning’ wyzwala rundę darmowych spinów, a symbol rakiety inną rundę bonusową.

Najwyżej płatnym symbolem jest astronauta, za którego 5 podobizn gracz otrzymuje 1000 żetonów. Inne wysoko płatne symbole to sonda i Ziemia – 500 żetonów za 5 symboli. Księżyc oraz figury karciane to symbole o niższych wygranych.

Trafienie 3 rakiet wyzwala rundę pick em, podczas której 3 rakieta z wygrywającej kombinacji zaczyna startować, po czym pojawia się znak informujący gracza o jego misji, której celem jest dotarcie na Księżyc unikając po drodze zderzenia z meteorami.

Na ekranie pojawia się pole, na którym gracz wybiera punkt dla rakiety. Meteory zaczynają uderzać w pole, a jeżeli nie trafią gracza, wygrywa on nagrodę i przechodzi do kolejnego poziomu rundy. Gracz posiada tarczę, która chroni go przed pierwszym uderzeniem, jednak kolejne uderzenia oznaczają przegraną. Każdy poziom to mniejsze pole i większa nagroda.

Drugą rundą bonusową są darmowe spiny, które aktywowane są trafieniem 3 czerwonych symboli ‘warning’, a także stają się dodatkowymi symbolami Wild podczas darmowych spinów zwiększając szanse na więcej wygranych. Rundy darmowych spinów nie można ponownie wyzwolić.

No comments

Leave a Reply