Mobile

Miss Red

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!

Game Details

Miss Red

Automat Do Gry Miss Red Online Za DarmoGra pokryta jest tajemniczym całunem należącym do kobiety w czerwieni, która mieszka w ciemnej i strasznej chacie na szczycie wzgórza.

Automat posiada system MultiWay Xtra oraz 1024 sposoby na wygraną.

Luźno oparta na klasycznej bajce dla dzieci jaką jest Czerwony Kapturek, gra posiada podobnych bohaterów, którzy są jednak bardziej dojrzali i prowokacyjni niż oryginalni. Do symboli należą Zły wilk, Czerwony Kapturek, Babcia, muchomory, trujące kwiaty, zające, chata Czerwonego Kapturka oraz inne leśne stworzenia.

Automat Do Gry Miss Red Online Za Darmo

Wilk i Czerwony Kapturek są rozszerzającymi się symbolami, co oznacza, że jakikolwiek symbol, który znajdzie się pomiędzy dwoma symbolami wilka/Czerwonego Kapturka, zostaje automatycznie zamieniony w wilka/Czerwonego Kapturka. Takie zamiany przyczyniają się do tworzenia nowych wygrywających kombinacji.

Runda darmowych spinów aktywowana jest przez 3 symbole chaty Czerwonego Kapturka, który pojawia się tylko na 2,3 i 4 bębnie. Gracz ma za zadanie wybrać kosz, który określi liczę spinów (5-15). Darmowe spiny mogą zostać ponownie wywołane (maks. 280) trafieniem 3 symboli chaty Czerwonego Kapturka.

Wartość żetonów wynosi 1-50, co daje 2,250 żetonów za spin. System MultiWay Xtra nagradza za kombinację identycznych symboli od strony prawej do lewej i odwrotnie w sąsiadujących kolumnach na środkowych bębnach.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!