Mobile

Fat Lady Sings

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Fat Lady Sings

Automat Do Gry Fat Lady Sings Online Za DarmoBohaterką tego 5-bębnowego automatu o operowej tematyce jest korpulentna śpiewaczka. Inne postaci, które można zobaczyć na bębnach to trio tęgich śpiewaczek – jedna ubrana w strój Gejszy, druga w marszczoną suknię i perły, a trzecia z warkoczami nosi hełm Wikingów.

Do symboli w tej darmowej grze online należą również figury karciane (od waleta do asa) oraz logo gry, które jest symbolem wild i zastępuje wszystkie inne z wyjątkiem scatter jakim jest para masek teatralnych aktywujących darmowe spiny, podczas których na 2 i 4 bębnie symbole Wild występują w stosach, a trafienie 3-5 symboli scatter nagradza odpowiednio 15,50 lub 100 kredytami. Natomiast trafienie 5 symboli Wild na linii to nagroda w postaci 3 tys. kredytów, a 4 symboli – 1500, z kolei trafienie 5 symboli nordyckiej kobiety to nagroda w postaci tysiąca kredytów.

Automat Do Gry Fat Lady Sings Online Za Darmo

Figury karciane to symbole o mniejszej wartości, bo za 5 asów gracz otrzymuje 200 kredytów. Trafienie 3 lub więcej masek teatralnych oznacza wybór kieliszków z winem, które rozbija za pomocą swojego śpiewu korpulentna dama odkrywając liczbę darmowych spinów, podczas których kieliszki zastąpione zostają wazami. Tym razem dama również używa swojego głosu do rozbicia waz skrywających mnożniki.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!