Mobile

True Illusions

Fullscreen
Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

True Illusions

Automat Do Gier True Illusions Online Za DarmoNazwa gry doskonale oddaje jej charakter, gdyż ten 5 bębnowy automat z 30 liniami wypłaty pozostawia gracza oniemiałym.

Trudno o lepsze doznania na automacie niż te na True Illusions. Grafika oraz opcje są najlepsze, jakie można gdziekolwiek znaleźć. Świetna jest nawet muzyka w tle. Do symboli gry należą magik, talia kart, szklana kula, gilotyna, kapelusz, chustka, gołąb oraz dwie asystentki magika. Już samo oglądnie i słuchanie magika stanowi świetną zabawę.

Automat Do Gier True Illusions Online Za Darmo

 

Opcje w grze nie są iluzją. 3 stosy symboli wilds na środkowym bębnie aktywują wspaniałą animację i sprawiają, że cały bęben zamienia się w jeden, gigantyczny, wypełniony mieczami symbol Wild z możliwością aż do 7 darmowych zakręceń. Kolejnym bonusem kasyno gry jest opcja kaskadowych wygranych:  trafienie w dowolnym miejscu bębnów 3 lub więcej symboli magika wyzwala rundę darmowych zakręceń, podczas której wygrywające symbole znikają i zastąpione zostają nowymi. Inna opcja to „Wybierz kartę”, kiedy po trafieniu na dowolnym miejscu bębnów 3 lub więcej symboli karty, gracz będzie musiał wybrać z zestawu kart jedną, aby wygrać nagrodę.

No comments

Leave a Reply