Mobile

Thunderhorn

Light Switch
[adrotate group="3"]
0%
Gra załadowana, kliknij tutaj, aby zagrać za darmo!
Graj w automaty na pieniadze
[adrotate group="1"]

Game Details

Thunderhorn

Automat Do Gier Thunderhorn Online Za DarmoThunderhorn to 5 bębnowy automat video z 40 liniami wypłat od Bally Technologies, który jak wiele automatów online od Bally miał swój pierwowzór w naziemnych kasynach. Thunderhorn jest grą podobną do oryginalnej, z identycznymi nagrodami i opcjami oraz 1024 sposobami na wygraną bez limitów.
Tematyką gry jest afrykańska dolina, po której przechadzają się nosorożce. Symbole gry to Nosorożec, Gepard, Gliniana misa, Maska, Bęben, symbol Bonus, Wild w postaci Drzewa afrykańskiego oraz standardowe figury karciane ozdobione klejnotami i koronami. Najwyższymi symbolami są Nosorożec i Bonus.

Automat Do Gier Thunderhorn Online Za Darmo

Automat oferuje standardowe, jednak ciekawe opcje, takie jak symbole wilds, mnożniki wilds,scatter, które wyzwalają bonusy oraz Bonus Free Games. Symbol wild pojawia się tylko na 3 środkowych bębnach. Gra podstawowa to okazja wysokich wypłat, jednak w rundzie bonusowej można zdobyć jeszcze lepsze nagrody.
Bonus Free Games jest bardzo zyskowny. Aby aktywować tę opcję, gracz musi trafić na bębnach 3 lub więcej symboli scatter, co da możliwość 8 darmowych zakręceń. Może się to wydawać stosunkowo małą liczbą, jednak będą się one mnożyć aż do 20 wraz z symbolami wild, które zaczną nabierać wyższych wartości podczas tworzenia wygrywających kombinacji.

 

No comments

Leave a Reply