Mobile

Havana Cubana

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

Havana Cubana

Automat Do Gier Havana Cubana Online Za DarmoHavana Cubana to kolejna wysoce satysfakcjonująca gra stworzona przez bardzo popularną i poważaną firmę Bally Technologies. Ten automat o kubańskiej tematyce cechuje się 5 bębnami i 40 liniami wypłaty. Kasyno gra, która posiada wilds, directional wilds, scatters oraz darmowe zakręcenia, osadzona została w latach czterdziestych XX w. w Hawanie, na Kubie, która znana jest z koktaili, gry w kości i cygar. Gra kompatybilna jest z z systemem Mac i Windows.

Automat Do Gier Havana Cubana Online Za Darmo

Gra doskonale oddaje nostalgiczną atmosferę Kuby lat czterdziestych. Na bębnach znadują się koktajle, cygara, domino, Miss Hawany, kompas, marakasy i butelka rumu, a także popularne w tego typu grach symbole kart od asa do waleta. Wizerunek Miss Hawany pojawia się na brązowym tle podczas właściwej gry, a na zielonym tle podczas rund bonusowych.
Kompas stanowi symbol wild, natomiast Miss Hawany to standardowy symbol wild na bębnach automatu do gier. Kiedy trafisz Kompas na bębnie 2 lub 4, dłoń Kompasu zakręci się, a kiedy się zatrzyma, wszystkie symbole w kierunku dłoni zamieniają się w wild.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!