Mobile

Barbary Coast

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Barbary Coast

Automat Do Gier Barbary Coast Online Za DarmoTa 5 bębnowa gra z 30 liniami wypłat, której motywem są piraci oferuje kilka dodatkowych bonusów, takich jak konkurs walki na miecze, czy picia piwa. Grafika jest tak rzeczywista, że gracz zapomina czasem o tym, że nie gra w kasyno grę video, tylko wygrywa na automacie. Kluczową cechą tego automatu są dodatkowe gry bonusowe. Nie ma tu typowych symboli Wild czy scatter, jednak jest wiele innych symboli, które dają szanse na wygranie kredytów.

Automat Do Gier Barbary Coast Online Za Darmo

 

Grafika automatu  do gier jest zadziwiająca, co sprawia graczom wiele frajdy. 3 lub więcej symboli Bena Sawyera w dowolnym miejscu na dowolnym bębnie wyzwalają opcję w postaci The Dashing Sawyer Click Me. 3 lub więcej symboli Kapitana Blackbearda na jakiejkolwiek aktywnej linii wypłat dają bonus The Fight, gdzie walczysz na miecze z kapitanem, aby uratować piękną damę. 3 lub więcej symboli Pracownika na jakiejkolwiek aktywnej linii wypłat rozpoczyna rundę bonusową The Grog Challenge – podczas której wyzywasz pracownika na pojedynek w piciu grogu. W czasie wszystkich rund bonusowych można wygrać wiele kredytów. Przy trafieniu 3 lub więcej symboli Papugi można wygrać darmowe zakręcenia oraz dodatkowe kredyty. Żadna inna opcja, ani dodatkowe darmowe zakręcenia nie są możliwe do wygrania podczas trybu darmowych zakręceń.

Automat Barbary Coast posiada 5 głównych przycisków (lub beczki i armaty), które kontrolują grę: zakład na linię – wciśnij, aby wybrać o ile żetonów na linię stawiasz zakład, wybierz linie – wciśnij, aby wybrać liczbę linii wypłaty, spin – zakręć bębnami, zakręcenie przy maksymalnym zakładzie – wybierz wszystkie linie i zakręcenia przy bieżącej wartości żetonu oraz poziomu zakładu, wybierz żeton – kwota zakładu na każdej wybranej linii wypłat (od 5 centów do 1 dolara). Włącznie i wyłączanie dźwięku dostępne jest u góry ekranu.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!