Mobile

After Night Falls

Fullscreen
Light Switch
0%
Game loaded, click here to play the game!
Graj w automaty na pieniadze

Game Details

After Night Falls

Darmowy Automat Do Gier After Night Falls OnlinePo zapadnięciu nocy detektyw rozpoczyna poszukiwania przestępcy. Miasto potrzebuje pomocy detektywa w pozbyciu się przestępstw jakie mają miejsce po zapadnięciu zmroku. Gracz ma szanse pomóc detektywowi w przypadku trafienia jednego z bonusów. Pomagaj w złapaniu złodzieja i napełniaj przy okazji swoją torbę nagrodami w postaci gotówki.

Oprócz przestępcy i detektywa na bębnach można zobaczyć: kota, kamerę, torbę z łupem, biżuterię, telewizory, biurko i inne. Symbolem Wild jest szkło powiększające. Za każdym razem, kiedy zostanie trafiona linia wygrywająca pojawia się animacja video. Aby wyzwolić darmowe zakręcenia, należy spróbować skompletować w dowolnym miejscu na bębnach 3,4 lub 5 symboli biurka. Liczba darmowych zakręceń, które można wygrać jest losowa, ale najwięcej to 10. W przypadku trafienia szkła powiększającego, wygrywa się dodatkowe darmowe zakręcenia. Liczba wolnych miejsc, które musi przebyć od miejsca, na którym się pojawiło, do lewej strony ekranu, oznacza liczbę darmowych zakręceń, które się wygrywa.

Darmowy Automat Do Gier After Night Falls Online

 

Trafienie 3 lub więcej symboli przestępcy pozwala graczowi na postrzeganie świata oczami przestępcy i dokonanie własnego napadu. Kiedy otworzy się drugie okno, pojawi się okazja do wyboru drzwi i szabrowania. Aby stać się prawdziwym detektywem należy trafić 3 lub więcej symboli Babci, wówczas otworzy się nowe okno z dostępem do mieszkania, które właśnie zostało obrabowane. Pomagaj detektywowi zbierać trop, aby wygrywać nagrody. Dostępna jest również opcja podwajania w przypadku trafienia wygranej.

Gra Hazardowa posiada wiele bonusów. Przed zakręceniem bębnem należy wybrać nominał kredytu, liczbę linii wypłat oraz zakład na linię. Wartość żetonu to 0.02 – 0.50, a zakład maksymalny to 150 żetonów. Po ustanowieniu zakładu klikamy „spin”, aby ruszyć z grą.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!