Mobile

Baseball

Fullscreen
Light Switch
Trenuj Palec - 50PLN - 300x250
0%
Game loaded, click here to play the game!
Trenuj Palec - 50 PLN - 728x90

Game Details

Baseball

Automat Baseball Online za DarmoJeśli jesteś jednym z tych ludzi, którzy lubią tą amerykańską rozrywkę, w takim razie z pewnością polubisz też wszystko w maszynie do gry Baseball. Ta gra hazardowa bazuje na 30 wygrywających liniach oraz 5 bębnach i z pewnością będziesz się cieszyć wszystkim, co ma ona do zaoferowania.

Automat Baseball Online za Darmo

 

Tło w tej maszynie do gry to stadion z atmosferą, która pochłonie wszystkich graczy, razem z nowym tytułem, który może sprawić, że będziesz się czuć tak, jakbyś był częścią wydarzenia Światowych Serii. Poza pięknym stadionem, będziesz mógł zobaczyć też pałkarza, który będzie chciał wejść na miejsce na płycie. Większość z symboli jakie znajdziesz na bębnach tej gry hazardowej bazuje na baseballowych symbolach takich jak baseballowa czapka, piękny wachlarz, piłka do baseballu, buty do baseballu, trofeum, pole baseballowe oraz szatnia.

Ta gra jest łatwa jeśli chodzi o rozgrywkę, a kontrole tej maszyny do gry są proste. Na panelu kontrolnym możesz zobaczyć takie rzeczy jak tabela wypłat, całkowity zakład oraz wygrywające linie, które pokażą Ci, jak wiele możesz tutaj wygrać. Sekcja pokazująca całkowity zakład oraz wygrywające linie posiadają strzałki, które pozwalają użytkownikom dopasować zarówno wygrywające linie jak i jego pożądany zakład. Przycisk automatycznej rozgrywki oraz przycisk obrotu można znaleźć po prawej stronie tych kontroli. Automatyczna rozgrywka może pomóc Ci wziąć chwilę przerwy od obracania bębnami za każdym razem.

Symbol bonusowy tej maszyny do gry to tabela wyników. Kiedy uda Ci się zdobyć trzy z nich, dostaniesz wtedy cztery obroty oraz rozszerzający się dziki. Dziki znak jest w stanie zastąpić inne symbole w tej grze hazardowej, jeśli tylko pomoże on stworzyć wygraną. Kolejnym bonusowym symbolem w tej grze jest baza pałkarza oraz rękawica łapacza.

No comments

Leave a Reply

Darmowe pieniądze na Twój mail!

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj najlepsze bonusy BEZ DEPOZYTU!!